Contact
GoorseMHC
hockey
Adres
GoorseMHC
Rubensstraat 2
7471 HX Goor

0547-271812
Trainingsschema zaterdag 22 september 2018   05:21
    zaterdag 22 september 2018   05:21
Dit schema loopt van 3-9-2018 t/m 19-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ME1 Ans Vorkink-hoornweg
Liz Huistede
Jasper Vink
V1 - AB Hulptrainers!
17:00 - 18:00 ME2 Ans Vorkink-hoornweg
Jasper Vink
Liz Huistede
V1 - CD Hulptrainers!
18:00 - 19:00 J8E1 Sasun Harutiunian V2 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Ans Vorkink-hoornweg
Loïs van der Veen
Lotte Böhmer
V1 - AB Hulptrainers!
18:00 - 19:00 M8E2 Ans Vorkink-hoornweg
Loïs van der Veen
Lotte Böhmer
V1 - CD Hulptrainers!
18:30 - 19:30 MD1 Nicolette Spiering V2 - AB
19:00 - 20:00 JD1 Sasun Harutiunian V2 - CD
19:00 - 20:00 MD2 Lars Vedders V1 - CD
19:00 - 20:00 MD3 Ans Vorkink-hoornweg V1 - AB
19:30 - 20:30 MC2 Nicolette Spiering V2 - AB
20:00 - 21:00 MB3 Sasun Harutiunian V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MB2 Lois Nijhof V2 - AB
18:00 - 19:00 MC1 Rob van Zutphen V1 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Sasun Harutiunian V1 - AB
19:00 - 20:00 DJ1 Sasun Harutiunian V1 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Jirad Ossewaldt V2 - AB
19:00 - 20:00 MB1 Annemiek Overbeek
Suzanne van Piggelen
V2 - CD
20:00 - 21:30 D1 Sasun Harutiunian V1 - AB
20:00 - 21:00 MA1 Jirad Ossewaldt V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JF1 Ans Vorkink-hoornweg
Pepijn van der Veen
Rian Heimerink
Sophie Böhmer
V1 - B Hulptrainers!
16:30 - 17:30 MF1 Ans Vorkink-hoornweg
Pepijn van der Veen
Rian Heimerink
Sophie Böhmer
V1 - C Hulptrainers!
16:30 - 17:30 Smurfen Ans Vorkink-hoornweg
Pepijn van der Veen
Rian Heimerink
Sophie Böhmer
V1 - A Hulptrainers!
17:30 - 18:30 M8E1 Bente Zwierink
Isabel te Riet
Rob van Zoelen
V2 - CD Hulptrainers!
17:30 - 18:30 M8E2 Rob van Zoelen
Bente Zwierink
Isabel te Riet
V2 - AB Hulptrainers!
17:30 - 18:30 ME1 Ans Vorkink-hoornweg
Ellemijn Morsink
Emma Sleurink
V1 - AB Hulptrainers!
17:30 - 18:30 ME2 Ans Vorkink-hoornweg
Ellemijn Morsink
Emma Sleurink
V1 - CD Hulptrainers!
18:30 - 19:30 J8E1 Rob van Zoelen V2 - AB
18:30 - 19:30 MD1 Maurice Jeurissen V2 - CD
18:30 - 19:30 MD2 Lars Vedders V1 - CD
18:30 - 19:30 MD3 Ans Vorkink-hoornweg V1 - AB
19:30 - 20:30 JD1 Hilco Huisstede V1 - AB
19:30 - 20:30 MB3 Rob van Zoelen V2 - AB
19:30 - 20:30 MC2 Maurice Jeurissen V2 - CD
20:30 - 21:30 TrimNSL Maurice Jeurissen V2 - CD
20:30 - 21:30 VL Miel Ausems V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:00 MB2 Jirad Ossewaldt V1 - CD
19:00 - 20:00 MC1 Merel Meijer V2 - CD
19:00 - 20:00 MC3 Maura Rijssemus
Xanthe van der Veen
V2 - AB
20:00 - 21:00 MA1 Jirad Ossewaldt V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MA2 Sasun Harutiunian V1 - AB
19:00 - 20:00 DJ1 Sasun Harutiunian V1 - AB
19:00 - 20:00 MB1 Suzanne van Piggelen
Isabel Hevink
V1 - CD
20:00 - 21:30 D1 Sasun Harutiunian V1 - AB
Hoofdsponsor

Sponsoren
Statistieken
zaterdag 22 september 2018
Aantal leden (info) 330
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 78,5%
Vandaag jarig
Roos Weernink
Rob van Zutphen
Mededelingen
Clubcompetitie
1. MD1 Foto aanwezig
2. JD1 Foto aanwezig
3. MB2
4. MC2 Foto aanwezig
5. DJ1
hele clubcompetitie..
Bardienst
(% bezetting bar)
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 11% |week: %

Teams