Contact
GoorseMHC
hockey
Adres
GoorseMHC
Rubensstraat 2
7471 HX Goor

0547-271812
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goor JD1 1 3 1 0 0 7 1
2 Hattem JD1 2 3 1 0 1 7 4
3 Zwolle JD2 1 3 1 0 0 6 4
4 Twente JD1 3 3 1 0 2 10 12
5 EHV JD1 2 3 1 0 1 5 10
6 Deventer JD2 1 0 0 0 1 1 5
  1e klasse 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meppel MA2 7 15 5 0 2 19 6
2 Zwolle MA6 7 14 4 2 1 14 9
3 Goor MA1 7 13 4 1 2 18 10
4 Zutphen MA3 7 12 4 0 3 13 6
5 Apeldoorn MA2 7 10 3 1 3 22 10
6 Lochem MA2 7 10 3 1 3 18 16
7 Holten-Rijssen MA1 7 4 2 1 4 11 18
8 Twente MA4 7 0 0 0 7 3 43
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MA2 7 17 5 2 0 23 5
2 Goor MA2 7 15 4 3 0 23 4
3 Dieren MA1 5 12 4 0 1 18 11
4 Westerduiven MA2 7 9 3 0 4 19 23
5 Haackey MA1 7 8 2 2 3 12 12
6 PW MA1 6 6 2 0 4 13 16
7 Twente MA2 6 5 1 2 3 12 16
8 HCM MA3 7 1 0 1 6 4 37
  2e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen MB3 7 18 6 0 1 20 7
2 EHV MB3 7 16 5 1 1 17 12
3 HCHN MB1 7 15 5 0 2 28 6
4 Bully MB3 6 12 4 0 2 11 9
5 Twello MB2 7 9 3 0 4 9 19
6 Goor MB1 7 4 1 1 5 10 18
7 Apeldoorn MB3 7 4 1 1 5 7 18
8 Lochem MB2 6 1 0 1 5 8 21
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente MB4 7 19 6 1 0 31 17
2 Almelo MB2 7 18 6 0 1 32 9
3 Holten-Rijssen MB1 7 13 4 1 2 17 18
4 Zwolle MB7 7 10 3 1 3 20 17
5 Ommen MB1 7 7 3 1 3 17 17
6 Goor MB2 7 7 2 1 4 14 23
7 Deventer MB3 7 3 1 0 6 13 26
8 Zutphen MB4 7 1 0 1 6 11 28
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MB3 6 18 6 0 0 41 7
2 Goor MB3 6 15 5 0 1 40 12
3 Epse MB1 5 9 3 0 2 27 15
4 Almelo MB6 6 7 2 1 3 15 31
5 Twente MB8 6 6 2 0 4 11 32
6 Zutphen MB7 6 2 0 2 4 9 35
7 Ares MB5 5 1 0 1 4 4 15
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MC2 2 6 2 0 0 15 0
2 Apeldoorn MC2 3 6 2 0 1 8 3
3 Beuningen MC1 2 6 2 0 0 5 2
4 Goor MC1 2 3 1 0 1 6 4
5 Twente MC3 3 0 0 0 3 2 14
6 Meppel MC1 2 0 0 0 2 0 13
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW MC1 2 6 2 0 0 17 1
2 Deventer MC3 2 6 2 0 0 5 2
3 Twello MC1 2 3 1 0 1 3 1
4 Bully MC3 2 3 1 0 1 7 9
5 Goor MC2 2 0 0 0 2 2 10
6 Almelo MC2 2 0 0 0 2 0 11
  2e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW MC5 3 9 3 0 0 22 5
2 Haackey MC4 3 9 3 0 0 19 5
3 Goor MC3 2 3 1 0 1 4 4
4 Almelo MC6 3 3 1 0 2 12 16
5 HCHN MC2 3 0 0 0 3 5 16
6 Holten-Rijssen MC1 2 0 0 0 2 1 17
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD3 2 6 2 0 0 14 3
2 Goor MD1 2 6 2 0 0 10 2
3 Deventer MD3 3 6 2 0 1 6 6
4 Twello MD2 3 3 1 0 2 2 5
5 Apeldoorn MD4 3 3 1 0 2 8 15
6 Twente MD5 3 0 0 0 3 4 13
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland MD3 2 6 2 0 0 10 3
2 Ares MD6 2 6 2 0 0 8 3
3 HCHN MD2 2 3 1 0 1 7 4
4 Hattem MD2 2 3 1 0 1 4 8
5 Twello MD4 2 0 0 0 2 3 8
6 Goor MD2 2 0 0 0 2 2 8
  4e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Losser MD2 3 9 3 0 0 20 4
2 Goor MD3 2 6 2 0 0 15 0
3 EHV MD5 3 6 2 0 1 8 7
4 Almelo MD5 2 3 1 0 1 8 8
5 Haackey MD3 3 0 0 0 3 2 15
6 Twente MD8 3 0 0 0 3 2 21
  4e klasse 
  ME1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ME2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCHN D1 13 26 8 2 3 30 17
2 Overbetuwe D1 13 26 8 2 3 33 21
3 Avanti D1 13 23 7 2 4 41 27
4 Drienerlo D1 13 21 7 0 6 29 20
5 Doetinchem D1 13 21 6 3 4 31 22
6 Goor D1 13 19 6 1 6 34 31
7 Dalfsen D1 13 14 4 2 7 20 32
8 Salland D1 13 -3 0 0 13 7 55
  4e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goor DJ1 2 6 2 0 0 8 1
2 Ares DJ1 1 3 1 0 0 3 2
3 Bully DJ3 1 3 1 0 0 3 2
4 Hattem DJ1 2 3 1 0 1 4 3
5 Almelo DJ1 2 0 0 0 2 3 8
6 Ede DJ2 2 0 0 0 2 2 7
  1e klasse 
  VL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo HLA 12 36 12 0 0 75 12
2 Twente HLA 11 24 8 0 3 26 13
3 Twente HLB 11 19 6 1 4 29 25
4 Zutphen HLA 11 13 4 1 6 16 22
5 Bully HL 11 10 3 1 7 9 35
6 Haackey HL 11 9 3 0 8 16 46
7 Goor HL 11 4 1 1 9 12 30
  Veteranen L Overgangsklasse 
Hoofdsponsor

Sponsoren
Statistieken
zaterdag 23 maart 2019
Aantal leden (info) 357
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 84,3%
Mededelingen
Clubcompetitie
1. MD1 Foto aanwezig
2. JD1 Foto aanwezig
3. DJ1
4. MA2
5. MC2 Foto aanwezig
hele clubcompetitie..
Bardienst
(% bezetting bar)
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 22% |week: %

Teams