Contact
GoorseMHC
hockey
Adres
GoorseMHC
Rubensstraat 2
7471 HX Goor

0547-271812
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  J8E1 
    1e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor JD1 10 24 8 0 2 43 24 0
2 Hattem JD1 10 22 7 1 2 56 25 0
3 Zwolle JD2 10 20 6 2 2 37 21 0
4 Twente JD1 10 12 4 0 6 38 36 0
5 EHV JD1 10 7 2 1 7 21 58 0
6 Deventer JD2 10 2 0 2 8 15 46 0
  1e klasse 
  JF1 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  M8E2 
    1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MA6 14 30 9 3 2 31 16 0
2 Apeldoorn MA2 14 28 9 1 4 41 14 0
3 Meppel MA2 14 26 8 2 4 28 16 0
4 Goor MA1 14 25 8 1 5 40 21 0
5 Zutphen MA3 14 22 7 1 6 35 15 0
6 Lochem MA2 14 18 5 3 6 33 29 0
7 Holten-Rijssen MA1 14 8 3 2 9 28 44 3
8 Twente MA4 14 1 0 1 13 8 89 0
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MA2 14 32 10 2 2 39 13 0
2 Dieren MA1 14 28 9 1 4 42 27 0
3 Goor MA2 14 22 6 4 4 41 17 0
4 Haackey MA1 12 21 6 3 3 24 16 0
5 PW MA1 13 18 6 0 7 30 25 0
6 Westerduiven MA2 14 18 6 0 8 39 38 0
7 Twente MA2 14 12 4 3 7 32 33 3
8 HCM MA3 13 1 0 1 12 5 83 0
  2e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MB1 14 36 12 0 2 74 9 0
2 Zutphen MB3 14 34 11 1 2 42 18 0
3 Bully MB3 14 31 10 1 3 42 19 0
4 EHV MB3 14 24 7 3 4 41 36 0
5 Twello MB2 14 13 4 1 9 25 50 0
6 Goor MB1 14 11 3 2 9 32 45 0
7 Apeldoorn MB3 14 10 3 1 10 15 44 0
8 Lochem MB2 14 4 1 1 12 18 68 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente MB4 14 37 12 1 1 73 28 0
2 Almelo MB2 14 34 11 1 2 56 21 0
3 Holten-Rijssen MB1 14 25 7 4 3 35 32 0
4 Ommen MB1 14 17 6 2 6 39 36 3
5 Zwolle MB7 14 13 4 1 9 31 41 0
6 Deventer MB3 14 12 4 0 10 23 59 0
7 Goor MB2 14 11 3 2 9 21 42 0
8 Zutphen MB4 14 10 3 1 10 30 49 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MB3 12 36 12 0 0 76 9 0
2 Goor MB3 12 27 9 0 3 66 23 0
3 Epse MB1 11 24 8 0 3 53 21 0
4 Almelo MB6 12 14 4 2 6 35 58 0
5 Twente MB8 12 10 3 1 8 22 53 0
6 Ares MB5 12 6 1 3 8 15 43 0
7 Zutphen MB7 11 2 0 2 9 11 71 0
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MC2 10 28 9 1 0 50 6 0
2 Beuningen MC1 10 25 8 1 1 40 13 0
3 Apeldoorn MC2 10 16 5 1 4 21 15 0
4 Goor MC1 10 7 1 4 5 13 32 0
5 Meppel MC1 10 5 1 2 7 9 30 0
6 Twente MC3 10 4 1 1 8 9 46 0
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 PW MC1 10 25 8 1 1 63 13 0
2 Twello MC1 10 24 8 0 2 38 13 0
3 Deventer MC3 10 19 6 1 3 23 25 0
4 Bully MC3 10 12 4 0 6 25 31 0
5 Almelo MC2 10 7 2 1 7 12 30 0
6 Goor MC2 10 1 0 1 9 5 54 0
  2e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haackey MC4 10 27 9 0 1 83 19 0
2 PW MC5 10 21 7 0 3 40 21 0
3 Goor MC3 10 19 6 1 3 46 20 0
4 HCHN MC2 10 12 4 0 6 32 50 0
5 Almelo MC6 10 7 2 1 7 24 51 0
6 Holten-Rijssen MC1 10 3 1 0 9 8 72 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MD1 10 30 10 0 0 65 12 0
2 Ares MD3 10 24 8 0 2 46 19 0
3 Apeldoorn MD4 10 18 6 0 4 38 27 0
4 Twello MD2 10 9 3 0 7 22 27 0
5 Deventer MD3 10 9 3 0 7 17 34 0
6 Twente MD5 10 0 0 0 10 7 76 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD6 10 30 10 0 0 45 11 0
2 Flevoland MD3 10 24 8 0 2 55 12 0
3 HCHN MD2 10 12 4 0 6 23 33 0
4 Goor MD2 10 9 3 0 7 28 54 0
5 Twello MD4 10 7 2 1 7 22 42 0
6 Hattem MD2 10 7 2 1 7 18 39 0
  4e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MD3 10 30 10 0 0 75 1 0
2 EHV MD5 10 21 7 0 3 25 23 0
3 Losser MD2 10 12 4 0 6 35 43 0
4 Almelo MD5 10 10 3 1 6 23 36 0
5 Twente MD8 10 10 3 1 6 32 63 0
6 Haackey MD3 10 6 2 0 8 29 53 0
  4e klasse 
  ME1 
    1e klasse 
  ME2 
    1e klasse 
  MF1 
    1e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eelde D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Goor D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haackey D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mezen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 PW D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Steenwijk D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Twente D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Westerduiven D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zutphen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares DJ1 10 26 8 2 0 37 13 0
2 Goor DJ1 10 19 6 1 3 35 24 0
3 Hattem DJ1 10 13 5 1 4 23 19 3
4 Bully DJ3 9 11 3 2 4 20 25 0
5 Ede DJ2 9 5 1 2 6 14 28 0
6 Almelo DJ1 10 4 0 4 6 19 39 0
  1e klasse 
  VL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo HLA 18 52 17 1 0 109 19 0
2 Twente HLA 18 29 9 2 7 36 29 0
3 Twente HLB 18 27 8 3 7 41 42 0
4 Zutphen HLA 18 22 6 4 8 35 41 0
5 Haackey HL 18 21 7 0 11 38 72 0
6 Goor HL 18 16 4 4 10 33 48 0
7 Bully HL 18 14 4 2 12 18 59 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Hoofdsponsor

Sponsoren
Statistieken
zondag 21 juli 2019
Aantal leden (info) 355
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 82,8%
Vandaag jarig
Stefan Huistede
Mededelingen
Clubcompetitie
1. MD1 Foto aanwezig
2. JD1 Foto aanwezig
3. MD3 Foto aanwezig
4. DJ1
5. MA2
hele clubcompetitie..
Bardienst
(% bezetting bar)
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 34% |week: %