Wedstrijdprogramma:


Export excel

Thuis/Uit Datum W.nr. Team Team Veld Veldtype Aanvang Memo Arbiters
Uit 19-04-2019 21847 DHV JD2 Goor JD1 09:00
Uit 20-04-2019 21891 Hattemse M.H.C. MD2 Goor MD2 10:00
Thuis 20-04-2019 21894 Goor MA2 HCM Arnhem MA3 n.b
Uit 11-05-2019 20807 Hockeyclub Losser ME1 Goor ME1 09:30
Uit 11-05-2019 21131 MHC Almelo MF2 Goor MF1 09:45
Uit 11-05-2019 16618 HHC Haackey MC4 Goor MC3 10:30
Uit 11-05-2019 19678 EHV Enschede M8E5 Goor M8E1 10:30 1/2 veld
Uit 11-05-2019 12176 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA1 Goor MA2 10:45
Uit 11-05-2019 16670 MHCBeuningen MC1 Goor MC1 10:45
Uit 11-05-2019 19401 MHC Almelo M8E3 Goor M8E2 11:00
Uit 11-05-2019 17630 Apeldoorn MD4 Goor MD1 11:45
Uit 11-05-2019 16667 DHV MC3 Goor MC2 14:15
Uit 11-05-2019 13876 Lochemse Hockey Club MB3 Goor MB3 17:15
Thuis 11-05-2019 18939 Goor JF1 HHC Haackey JF1 Support Veld 2 KG Semi 09:45
Thuis 11-05-2019 18328 Goor J8E1 WMHC Avanti MIX8E1 Support Veld 2 KG Semi 10:00 Floor Sueters, Sofie Vorkink
Thuis 11-05-2019 17619 Goor MD3 Hockey Club Twente MD8 Rabo Veld 1 KG Semi 10:30 Myron Elfers, Floor Roelofsen
Thuis 11-05-2019 20562 Goor ME2 MHC Almelo ME2 Support Veld 2 KG Semi 11:00
Thuis 11-05-2019 15768 Goor JD1 DHV JD2 Rabo Veld 1 KG Semi 12:00 Floortje Schavemaker, Nienke Minkjan
Thuis 11-05-2019 17695 Goor MD2 HC Ares MD6 Support Veld 2 KG Semi 12:15 Indy Stoelhorst, Raymond Waanders
Thuis 11-05-2019 13159 Goor MB1 Lochemse Hockey Club MB2 Rabo Veld 1 KG Semi 13:30 Miel Ausems, Lucas aan de Stegge
Thuis 11-05-2019 13747 Goor MB2 Hockey Club Twente MB4 Support Veld 2 KG Semi 13:45 Lars Vedders, Karlijn Rosing
Thuis 11-05-2019 12379 Goor MA1 Hockeyclub Holten Rijssen MA1 Rabo Veld 1 KG Semi 15:00 Merel Meijer, Ilse Veltkamp
Thuis 12-05-2019 8933 Goor VL MHC Almelo HLA Rabo Veld 1 KG Semi 11:00 Theo Hakkert, Bert van den Berg
Thuis 12-05-2019 14801 Goor D1 HCHN D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45 Rob aan de Stegge, Reinier van der Veen
Thuis 12-05-2019 15090 Goor DJ1 MHC Almelo DJ1 Rabo Veld 1 KG Semi 14:30 Stefan Huistede, Henry Vorkink
Uit 18-05-2019 17751 MHC Almelo MD5 Goor MD3 08:45
Uit 18-05-2019 19913 WMHC Avanti M8E2 Goor M8E2 09:30
Uit 18-05-2019 21570 HCHN MIX F1 Goor MF1 09:45
Uit 18-05-2019 20052 O.H.C. Bully ME5 Goor ME1 10:00 C
Uit 18-05-2019 20545 EHV Enschede ME4 Goor ME2 10:30 1/4 veld
Uit 18-05-2019 15800 Hattemse M.H.C. JD1 Goor JD1 11:00
Uit 18-05-2019 17791 HC Ares MD3 Goor MD1 12:30
Uit 18-05-2019 12392 Lochemse Hockey Club MA2 Goor MA1 15:45
Uit 18-05-2019 14092 Hockey Club Twente MB8 Goor MB3 15:45
Thuis 18-05-2019 19315 Goor M8E1 Hockey Club Twente M8E4 Support Veld 2 KG Semi 09:45 Liz Huistede, Defne Cabur
Thuis 18-05-2019 18940 Goor JF1 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF1 Support Veld 2 KG Semi 10:15
Thuis 18-05-2019 16765 Goor MC2 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC1 Rabo Veld 1 KG Semi 10:30 Nicolette Spiering, Marre Linthorst
Thuis 18-05-2019 18329 Goor J8E1 Hockey Club Twente J8E2 Support Veld 2 KG Semi 11:00 Kim van Wijnen, Liz Aanstoot
Thuis 18-05-2019 16773 Goor MC1 HC Zwolle MC2 Rabo Veld 1 KG Semi 12:00 Jolien Schellevis-wevers, Xanthe van der Veen
Thuis 18-05-2019 17728 Goor MD2 Flevoland MD3 Support Veld 2 KG Semi 12:15 Stefan Huistede, Eline Ensing
Thuis 18-05-2019 13160 Goor MB1 MHCZutphen MB3 Rabo Veld 1 KG Semi 13:30 Reinier van der Veen , Mareille Koster
Thuis 18-05-2019 16715 Goor MC3 Hockeyclub Holten Rijssen MC1 Support Veld 2 KG Semi 13:45 Jurgen van Kooten, Jade Mensink
Thuis 18-05-2019 12118 Goor MA2 Westerduiven MA2 Rabo Veld 1 KG Semi 15:00 Stefan Huistede, Anne Jansen
Thuis 18-05-2019 13750 Goor MB2 Hockeyclub Holten Rijssen MB1 Support Veld 2 KG Semi 15:15 Sander Quee, Dieuwertje Leijdekkers
Uit 19-05-2019 8944 Hockey Club Twente HLA Goor VL 10:45
Uit 19-05-2019 14819 DHC Drienerlo D1 Goor D1 12:45
Thuis 19-05-2019 21755 Goor DJ1 MHC EDE DJ2 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45 Reinier van der Veen , Rob aan de Stegge
Uit 25-05-2019 12063 AHC Velp MA2 Goor MA2 n.b
Uit 25-05-2019 18910 Hockey Club Twente JF1 Goor JF1 10:00 C
Uit 25-05-2019 18232 O.H.C. Bully J8E1 Goor J8E1 10:15 AB
Uit 25-05-2019 20197 Lochemse Hockey Club ME3 Goor ME2 10:15
Uit 25-05-2019 13213 O.H.C. Bully MB3 Goor MB1 10:45
Uit 25-05-2019 16820 MHC Almelo MC6 Goor MC3 11:45
Uit 25-05-2019 17810 Voorster Hockeyclub Twello MD4 Goor MD2 12:30
Uit 25-05-2019 13495 DHV MB3 Goor MB2 14:15
Uit 25-05-2019 15860 Hockey Club Twente JD1 Goor JD1 14:30
Thuis 25-05-2019 19316 Goor M8E1 O.H.C. Bully M8E5 Support Veld 2 KG Semi 09:30 Isabel te Riet, Imke Morsink
Thuis 25-05-2019 21152 Goor MF1 EHV Enschede MF4 Support Veld 2 KG Semi 09:45
Thuis 25-05-2019 17855 Goor MD1 DHV MD3 Rabo Veld 1 KG Semi 10:30 Stefan Huistede, Annemijn Krooshof
Thuis 25-05-2019 19321 Goor M8E2 MHC Almelo M8E4 Support Veld 2 KG Semi 11:00 Dyael Leferink, Bente Zwierink
Thuis 25-05-2019 20135 Goor ME1 MHC Almelo ME1 Support Veld 2 KG Semi 11:15
Thuis 25-05-2019 16867 Goor MC2 MHC Almelo MC2 Rabo Veld 1 KG Semi 12:00 Meike Sikking, Amber Weeink
Thuis 25-05-2019 17815 Goor MD3 HHC Haackey MD3 Support Veld 2 KG Semi 12:15 Wies Jansen, Fee Spoelder
Thuis 25-05-2019 21732 Goor MC1 Meppeler HV MC1 Rabo Veld 1 KG Semi 13:30 Stefan Huistede, Robin van Til
Thuis 25-05-2019 14164 Goor MB3 MHC Almelo MB6 Support Veld 2 KG Semi 13:45 Job Wiegant, Laureen Slaghekke
Thuis 25-05-2019 12377 Goor MA1 MHCZutphen MA3 Rabo Veld 1 KG Semi 15:00 Imke Vorkink, Rob van Zutphen
Uit 26-05-2019 15082 O.H.C. Bully DJ3 Goor DJ1 11:00
Thuis 26-05-2019 8934 Goor VL O.H.C. Bully HL Rabo Veld 1 KG Semi 11:00 Locatie Holten
Thuis 26-05-2019 14831 Goor D1 WMHC Avanti D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45 Rob van Zutphen, Reinier van der Veen
Uit 01-06-2019 16971 Apeldoorn MC2 Goor MC1 n.b
Uit 01-06-2019 17953 Hockey Club Twente MD5 Goor MD1 09:30
Uit 01-06-2019 16958 Voorster Hockeyclub Twello MC1 Goor MC2 11:30
Uit 01-06-2019 17907 Hockeyclub Losser MD2 Goor MD3 11:30
Thuis 01-06-2019 15867 Goor JD1 HC Zwolle JD2 Support Veld 2 KG Semi 12:15
Thuis 01-06-2019 16953 Goor MC3 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC5 Rabo Veld 1 KG Semi 13:30
Thuis 01-06-2019 17957 Goor MD2 Hattemse M.H.C. MD2 Rabo Veld 1 KG Semi 15:30
Uit 02-06-2019 8955 MHCZutphen HLA Goor VL 11:00
Uit 02-06-2019 14844 Doetinchemse Hockey Club D1 Goor D1 12:45
Thuis 02-06-2019 15092 Goor DJ1 HC Ares DJ1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45
Uit 08-06-2019 19453 O.H.C. Bully M8E2 Goor M8E2 09:00 CD
Uit 08-06-2019 20551 EHV Enschede ME5 Goor ME1 09:30
Uit 08-06-2019 19818 HCHN M8E3 Goor M8E1 10:00
Thuis 08-06-2019 18941 Goor JF1 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF2 Rabo Veld 1 KG Semi 10:00
Thuis 08-06-2019 21153 Goor MF1 O.H.C. Bully MF4 Support Veld 2 KG Semi 10:15
Thuis 08-06-2019 18330 Goor J8E1 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina J8E3 Rabo Veld 1 KG Semi 10:30
Thuis 08-06-2019 20563 Goor ME2 Hockey Club Twente ME4 Support Veld 2 KG Semi 10:45