Wedstrijdprogramma:


Export excel

Thuis/Uit Datum W.nr. Team Team Veld Veldtype Aanvang Memo Arbiters
Uit 24-11-2018 9738 EHV Enschede M8E4 Goor M8E2 09:00 veld C/D
Uit 24-11-2018 9560 HHC Haackey JF1 Goor JF1 09:00
Uit 24-11-2018 10243 Hockey Club Twente ME4 Goor ME2 10:00 B
Uit 24-11-2018 14500 WMHC Avanti MD1 Goor MD3 11:00
Uit 24-11-2018 14466 EHV Enschede MD4 Goor MD1 12:15
Uit 24-11-2018 4582 DHV MC5 Goor MC2 12:45
Uit 24-11-2018 12494 Hockeyclub Holten Rijssen -Rijssen MA1 Goor MA1 13:00
Uit 24-11-2018 4561 Apeldoorn MC3 Goor MC1 13:15
Uit 24-11-2018 13242 Lochemse Hockey Club MB2 Goor MB1 14:15
Uit 24-11-2018 13463 Hockey Club Twente MB4 Goor MB2 14:30
Thuis 24-11-2018 9690 Goor M8E1 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E3 Rabo Veld 1 KG Semi 10:00 A/B Myron Elfers, Sanne van Kooten
Thuis 24-11-2018 10518 Goor MF1 Hockey Club Twente MF3 Rabo Veld 1 KG Semi 10:15 C
Thuis 24-11-2018 9234 Goor J8E1 MHC Almelo J8E1 Support Veld 2 KG Semi 10:30 A/B Kim Scholte in 't Hoff, Lisa Reef
Thuis 24-11-2018 10383 Goor ME1 O.H.C. Bully ME4 Support Veld 2 KG Semi 10:45 C
Thuis 24-11-2018 4568 Goor MC3 Hockeyclub Losser MC1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:00 Job Wiegant, Karin Raanhuis
Thuis 24-11-2018 14678 Goor MD2 DHV MD7 Support Veld 2 KG Semi 12:15 Stefan Huistede, Jurgen van Kooten
Thuis 24-11-2018 11710 Goor JD1 EHV Enschede JD1 Rabo Veld 1 KG Semi 13:30 Job Wiegant, Lars Vedders
Thuis 24-11-2018 14163 Goor MB3 Lochemse Hockey Club MB3 Support Veld 2 KG Semi 13:45 Annemiek Overbeek, Rob aan de Stegge
Thuis 24-11-2018 12114 Goor MA2 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA1 Rabo Veld 1 KG Semi 15:00 Rob van Zutphen, Reinier van der Veen
Uit 25-11-2018 7388 HCHN DJ1 Goor DJ1 12:15 LET OP! Tijd gewijzigd!!
Uit 25-11-2018 14715 HCHN D1 Goor D1 12:45
Uit 01-12-2018 14654 GZG Hardenberg MD1 Goor MD2 10:00
Uit 01-12-2018 11722 HC Zwolle JD2 Goor JD1 12:30
Thuis 01-12-2018 14946 Goor MC3 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC5 Rabo Veld 1 KG Semi 10:30
Uit 09-12-2018 8303 HCM Arnhem DJ2 Goor DJ Zaal 17:30
Thuis 09-12-2018 8311 Goor DJ Zaal Apeldoorn DJ2 15:50
Uit 15-12-2018 8296 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DJ1 Goor DJ Zaal 15:00
Thuis 15-12-2018 8312 Goor DJ Zaal WMHC DJ1 17:30
Uit 06-01-2019 8285 HC Zwolle JD4 Goor JD1zaal 10:00
Uit 06-01-2019 8281 Apeldoorn JD3 Goor JD1zaal 14:10
Uit 06-01-2019 8310 WMHC DJ1 Goor DJ Zaal 17:30
Thuis 06-01-2019 8265 Goor ZAALBLOK ZAAL Mezen JD2 - Twello JD1 10:50
Thuis 06-01-2019 8276 Goor ZAALBLOK ZAAL Salland JD1 - Zwolle JD4 11:40
Thuis 06-01-2019 8280 Goor ZAALBLOK ZAAL Apeldoorn JD3 - Twello JD1 12:30
Thuis 06-01-2019 8275 Goor ZAALBLOK ZAAL Salland JD1 - Mezen JD2 13:20
Thuis 06-01-2019 8314 Goor DJ Zaal HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DJ1 15:50
Uit 12-01-2019 8301 Apeldoorn DJ2 Goor DJ Zaal 17:30
Thuis 12-01-2019 8313 Goor DJ Zaal HCM Arnhem DJ2 15:00
Thuis 13-01-2019 8274 Goor JD1zaal Apeldoorn JD3 14:35
Thuis 13-01-2019 8273 Goor JD1zaal MHC De Mezen JD2 17:05
Uit 27-01-2019 8279 SMHC Salland JD1 Goor JD1zaal 12:30
Thuis 27-01-2019 8271 Goor JD1zaal Voorster Hockeyclub Twello JD1 10:50
Uit 03-02-2019 8292 Voorster Hockeyclub Twello JD1 Goor JD1zaal 13:20
Thuis 03-02-2019 8272 Goor JD1zaal SMHC Salland JD1 11:40
Uit 10-02-2019 8267 MHC De Mezen JD2 Goor JD1zaal 14:10
Thuis 10-02-2019 8270 Goor JD1zaal HC Zwolle JD4 12:30
Uit 03-03-2019 8198 MHC Almelo HLA Goor VL n.b
Uit 09-03-2019 13616 Hockeyclub Holten Rijssen MB1 Goor MB2 n.b
Uit 09-03-2019 13305 MHCZutphen MB3 Goor MB1 n.b
Uit 09-03-2019 12267 Westerduiven MA2 Goor MA2 n.b
Thuis 09-03-2019 14165 Goor MB3 Hockey Club Twente MB8 n.b
Thuis 09-03-2019 12376 Goor MA1 Lochemse Hockey Club MA2 n.b
Thuis 10-03-2019 8209 Goor VL Hockey Club Twente HLA Rabo Veld 1 KG Semi 11:00
Thuis 10-03-2019 14732 Goor D1 DHC Drienerlo D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45
Uit 16-03-2019 14086 MHC Almelo MB6 Goor MB3 n.b
Uit 16-03-2019 12431 MHCZutphen MA3 Goor MA1 n.b
Thuis 16-03-2019 13158 Goor MB1 O.H.C. Bully MB3 n.b
Thuis 16-03-2019 12112 Goor MA2 AHC Velp MA2 n.b
Thuis 16-03-2019 13749 Goor MB2 DHV MB3 n.b
Uit 17-03-2019 14741 WMHC Avanti D1 Goor D1 n.b
Uit 17-03-2019 8183 O.H.C. Bully HL Goor VL 11:00 Let op: we spelen bij EHV (op veld 3)
Uit 23-03-2019 12336 Apeldoorn MA2 Goor MA1 n.b
Uit 23-03-2019 14154 HC Epse MB1 Goor MB3 n.b
Thuis 23-03-2019 13751 Goor MB2 MHCZutphen MB4 n.b
Thuis 23-03-2019 12115 Goor MA2 Hockey Club Twente MA2 n.b
Thuis 23-03-2019 13162 Goor MB1 Voorster Hockeyclub Twello MB2 n.b
Thuis 24-03-2019 8188 Goor VL MHCZutphen HLA Rabo Veld 1 KG Semi 11:00
Thuis 24-03-2019 14759 Goor D1 Doetinchemse Hockey Club D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45
Uit 30-03-2019 14834 MHC Dieren MA1 Goor MA2 n.b
Uit 30-03-2019 13470 MHC Almelo MB2 Goor MB2 n.b
Uit 30-03-2019 13121 Apeldoorn MB3 Goor MB1 n.b
Thuis 30-03-2019 12381 Goor MA1 HC Zwolle MA6 n.b
Uit 31-03-2019 8939 HHC Haackey HL Goor VL n.b
Uit 31-03-2019 14771 SMHC Salland D1 Goor D1 n.b
Uit 06-04-2019 14223 MHCZutphen MB7 Goor MB3 n.b
Uit 06-04-2019 12120 HHC Haackey MA1 Goor MA2 n.b
Thuis 06-04-2019 13161 Goor MB1 EHV Enschede MB3 n.b
Thuis 06-04-2019 13752 Goor MB2 HC Zwolle MB7 n.b
Thuis 06-04-2019 12380 Goor MA1 Hockey Club Twente MA4 n.b
Thuis 07-04-2019 8932 Goor VL Hockey Club Twente HLB Rabo Veld 1 KG Semi 11:00
Thuis 07-04-2019 15203 Goor D1 MHC Dalfsen D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45
Uit 13-04-2019 13056 HCHN MB1 Goor MB1 n.b
Uit 13-04-2019 12459 Meppeler HV MA2 Goor MA1 n.b
Uit 13-04-2019 13456 Mixed Hockey Club Ommen MB1 Goor MB2 n.b
Thuis 13-04-2019 12116 Goor MA2 HCM Arnhem MA3 n.b
Thuis 13-04-2019 14166 Goor MB3 HC Ares MB5 n.b
Uit 14-04-2019 14789 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 Goor D1 n.b
Uit 11-05-2019 13876 Lochemse Hockey Club MB3 Goor MB3 n.b
Uit 11-05-2019 12176 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA1 Goor MA2 n.b
Thuis 11-05-2019 13747 Goor MB2 Hockey Club Twente MB4 n.b
Thuis 11-05-2019 13159 Goor MB1 Lochemse Hockey Club MB2 n.b
Thuis 11-05-2019 12379 Goor MA1 Hockeyclub Holten Rijssen MA1 n.b
Thuis 12-05-2019 8933 Goor VL MHC Almelo HLA Rabo Veld 1 KG Semi 11:00 Locatie Holten
Thuis 12-05-2019 14801 Goor D1 HCHN D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45
Uit 18-05-2019 12392 Lochemse Hockey Club MA2 Goor MA1 n.b
Uit 18-05-2019 14092 Hockey Club Twente MB8 Goor MB3 n.b
Thuis 18-05-2019 12118 Goor MA2 Westerduiven MA2 n.b
Thuis 18-05-2019 13160 Goor MB1 MHCZutphen MB3 n.b
Thuis 18-05-2019 13750 Goor MB2 Hockeyclub Holten Rijssen MB1 n.b
Uit 19-05-2019 14819 DHC Drienerlo D1 Goor D1 n.b
Uit 19-05-2019 8944 Hockey Club Twente HLA Goor VL n.b
Uit 25-05-2019 13495 DHV MB3 Goor MB2 n.b
Uit 25-05-2019 12063 AHC Velp MA2 Goor MA2 n.b
Uit 25-05-2019 13213 O.H.C. Bully MB3 Goor MB1 n.b
Thuis 25-05-2019 14164 Goor MB3 MHC Almelo MB6 n.b
Thuis 25-05-2019 12377 Goor MA1 MHCZutphen MA3 n.b
Thuis 26-05-2019 8934 Goor VL O.H.C. Bully HL Rabo Veld 1 KG Semi 11:00
Thuis 26-05-2019 14831 Goor D1 WMHC Avanti D1 Rabo Veld 1 KG Semi 12:45
Uit 02-06-2019 14844 Doetinchemse Hockey Club D1 Goor D1 n.b
Uit 02-06-2019 8955 MHCZutphen HLA Goor VL n.b